OptykaJest naszą pasją

Salon w Białej Podlaskiej ul. Sobieskiego

Kadra medyczna

Lekarz Okulista Halina Barszczewska-Bąk

 

Jest to szczególne miejsce na mapie miasta. Znajdzie się tam najszersza i najnowsza oferta opraw okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych marki TONNY Eyewear. Każdy klient znajdzie tam konkretny model opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych dla siebie. Asortyment jest bardzo szeroki, zarówno pod kątem wyboru różnorodnych wzorów, jak i cen.
Przygotowaliśmy profesjonalnie zaaranżowaną przestrzeń z najnowocześniejszą aparaturą do pomiarów.

 

Salon - Okulista Biała Podlaska

ul. Jana III Sobieskiego 8
Biała Podlaska

Telefon: 502 567 036
 

Okulista Białej Podlaskiej, 

Wiemy jak ważny jest zdrowy wzrok, dlatego też warto wykonywać częste badania, aby jak najszybciej rozpocząć leczenie jego ewentualnych wad. Salon optyczny Perfect Vision w Białej Podlaskiej pomoże Ci zadbać w odpowiedni sposób od Twój wzrok.

Oferujemy: całkowicie bezpłatne badanie wzroku, badanie pola widzenia, badane optometryczne, badania okulistyczne oraz badania soczewkowe, wykonywane za pomocą sprzętu renomowanych  producentów. Nasi wykwalifikowani specjaliści precyzyjnie określą stan zdrowia Twojego wzroku, korzystając z nowatorskich rozwiązań z branży okulistycznej oraz optycznej. Wiemy, że odpowiednio wcześnie zdiagnozowana wada ma dużą szansę na na pozytywny efekt jej leczenia bądź korekcję, dlatego też naszym priorytetem jest profilaktyka i wczesne wdrażanie terapii. Nasi fachowcy zapewnią Ci nie tylko profesjonalną opiekę, ale również fachowe doradztwo.

Dodatkowo oferujemy szeroki wybór oryginalnych, markowych opraw, od najlepszych światowych projektantów, które pomogą Ci dobrać nasi specjaliści. Odpowiedzą również na wszystkie Twoje pytania z zakresu optyki i okulistyki.

 

Masz pytanie? Napisz do nas

Współpracujemy z:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij