Masz pytanie? Skontaktuj się z nami Facebook 502 152 296, 84 535 35 53 perfektvisionoptyk@gmail.com
OptykaJest naszą pasją

Salon optyczny w Hrubieszowie

Indywidualna Praktyka Lekarska

lek. Okulista Ewa Teresińska

 

Zapraszamy Państwa do renomowanej sieci salonów optycznych w Hrubieszowie. Perfekt Vision to nowy wymiar opieki okulistycznej posiadający wiele lokalizacji na mapie Polski. Nieustannie rozwijamy się dla Państwa, każdego dnia dostarczając naszym Klientom opiekę i doradztwo na najwyższym poziomie. Wysokiej klasy sprzęt, wykwalifikowana kadra i szeroki asortyment to wyróżniki Perfekt Vision w Hrubieszowie. W codziennej pracy stawiamy na profilaktykę, dlatego wszystkich Państwa zapraszamy na bezpłatne badanie optometryczne realizowane w naszym salonie. Ponadto w ramach indywidualnej praktyki lekarskiej prowadzi gabinet lek. Okulista Ewa Teresińska.

Wykonując swoją pracę chcemy, aby w naszym salonie Klient czuł się swobodnie i otrzymał wszelkie niezbędne informacje i pomoc. Znajdziecie tu oprawki znanych światowych marek oraz różnego rodzaju szkła i soczewki kontaktowe, przy wyborze których chętnie doradzimy i pomożemy wybrać optymalny zestaw.

Dbaj o swój wzrok i bądź pod dobrą opieką!

 

Salon w Hrubieszowie

ul. Staszica 5

22-500 Hrubieszów

Telefon: 84 535 35 53

Masz pytanie? Napisz do nas

Współpracujemy z:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij