OptykaJest naszą pasją

Salon w Radzyniu Podlaskim

Perfekt Vision posiada swój oddział salonu optycznego także w Radzyniu Podlaskim. Z porad lek. okulisty Anny Mierzwińskiej w Radzyniu Podlaskim, prywatnie lub na NFZ mogą Państwo korzystać umawiając się odpowiednio wcześniej na wizytyę w naszym salonie. Oprócz badania wzorku do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy szeroki wybór oprawek, szkieł oraz soczewek kontaktowych, w wyborze których pomoże wysoce wykwalifikowany personel.

Perfekt Vision to miejsce, w którym precyzja badania łączy się z profesjonalnym doradztwem, dzięki czemu każdy Klient może czuć się u nas wyjątkowo i mieć pewność, że realizowana konsultacja lub usługa została wykonana możliwie jak najlepiej.

 

Okulista Radzyń Podlaski

ul. Gwardii 12
21-300 Radzyń Podlaski

Telefon: (+83) 411 13 37
 

Optyk Radzyń Podlaski

Wzrok jest niezwykle ważny i równie ważne jest dbanie o niego, a także wykonywanie odpowiednich badań. Właściwa profilaktyka pozwala nie tylko na wczesne wykrycie ewentualnych wad, czy niepokojących symptomów, ale również daje większe szanse na szybkie efekty leczenia, bądź korekcję.

Właśnie dlatego w salonie optycznym Perfect Vision w Radzyniu Podlaskim oferujemy całkowicie bezpłatne badanie wzroku, które pozwoli na szybkie wdrożenie leczenia, bądź dobranie odpowiednich okularów korekcyjnych. U nas najważniejsza jest profilaktyka, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz również: badanie pola widzenia, badane optometryczne, badania okulistyczne oraz badania soczewkowe. Dzięki sprzętowi renomowanych producentów, nowatorskim rozwiązaniom z branży optycznej i okulistycznej, nasi wykwalifikowani specjaliści potrafią precyzyjnie określić stan Twojego wzroku. Ponadto zawsze służą również profesjonalnym doradztwem, szeroką wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

Nasi fachowcy pomogą Ci również w doborze odpowiednich okularów korekcyjnych oraz ich opraw. Oferujemy szeroki wachlarz oryginalnych, markowych opraw od najlepszych światowych projektantów, dzięki czemu każdy najdzie coś idealnego dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Radzyniu Podlaskim przy ulicy Gwardii 12, na bezpłatne i profesjonalne badanie wzroku. Zapewnimy Ci profilaktykę i opiekę najwyższej jakości oraz nowoczesne rozwiązania z branży okulistycznej i optycznej.

Masz pytanie? Napisz do nas

Współpracujemy z:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij