OptykaJest naszą pasją

Salon w Siemiatyczach

Zastanawiasz się czy Twój wzrok nie pogorszył się w ostatnim czasie? Przyjdź na bezpłatne badanie wzroku do naszego optyka w Siemiatyczach. Salony Perfekt Vision to komfortowe miejsce stworzone z myślą o dzieciach, dorosłych i osobach starszych. Specjalnie dobrany asorytymeny okularów, oprawek i soczewek daje gwarancje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W naszym salonie optycznym w Siemiatyczach oprócz badania wzroku możesz również zadbać o swój słuch – obok gabinetu okulistycznego zlokalizowany jest oddział SŁUCHMED, gdzie wykwalifikowana kadra wykona odpowiednie badanie i udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Wzrok i słuch to dwa najważniejsze zmysły, o które trzeba dbać. Nieodzowna w ich przypadku jest przede wszystkim odpowiednia profilaktyka, która pozwoli wyłonić ewentualne nieprawidłowości już na początku stadium rozwijania się zaburzenia.

Masz pytania? Zadzwoń i umów się na wizytę w optyku Perfekt Vision w Siemiatyczach!

 

Salon w Siemiatyczach

ul. 11 Listopada 28B
17-300 Siemiatycze

Telefon: 502 316 113
 

Optyk Siemiatycze

Wzrok to niezwykle ważny zmysł, o który należy szczególnie dbać. Warto wykonywać odpowiednie badania, aby w razie potrzeby móc wdrożyć jak najefektywniejsze leczenie, bądź korekcję.

Właśnie dlatego, w salonie optycznym Perfect Vision, w profesjonalny sposób pomożemy Ci zadbać o Twój wzrok. Oferujemy między innymi całkowicie bezpłatne badanie wzroku, które pozwoli na precyzyjną diagnostykę. Oferujemy też: badanie pola widzenia, badane optometryczne, badania okulistyczne oraz badania soczewkowe, które wykonywane są za pomocą sprzętu renomowanych producentów. Dzięki temu oraz nowoczesnym metodom badania, nasi wykwalifikowani specjaliści precyzyjnie określą stan Twojego wzroku, co pozwoli na szybkie wprowadzenie ewentualnego leczenia. Ponadto nasi fachowcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania z zakresu optyki i okulistyki, dzieląc się swoją szeroką wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

Podobnie jak wzrok, słuch jest bardzo ważnym zmysłem, o który należy szczególnie dbać. Dlatego też, dzięki naszemu partnerowi, firmie Słuchmed, oferujemy również badanie słuchu oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu protetyki słuchu. 

Nasi specjaliści oprócz doboru odpowiednich okularów korekcyjnych, pomogą Ci również dobrać oprawy, oferując wachlarz oryginalnych, markowych opraw od najlepszych światowych projektantów.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Siemiatyczach przy ulicy 11 Listopada 28B, na bezpłatne i profesjonalne badanie wzroku. Zapewnimy Ci opiekę oraz profilaktykę najwyższej jakości oraz pomożemy w doborze odpowiednich okularów korekcyjnych.

Masz pytanie? Napisz do nas

Współpracujemy z:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij