Masz pytanie? Skontaktuj się z nami Facebook 502 152 296, 84 535 35 53 perfektvisionoptyk@gmail.com
OptykaJest naszą pasją

Salon w Siemiatyczach

Zastanawiasz się czy Twój wzrok nie pogorszył się w ostatnim czasie? Przyjdź na bezpłatne badanie wzroku do naszego optyka w Siemiatyczach. Salony Perfekt Vision to komfortowe miejsce stworzone z myślą o dzieciach, dorosłych i osobach starszych. Specjalnie dobrany asorytymeny okularów, oprawek i soczewek daje gwarancje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W naszym salonie optycznym w Siemiatyczach oprócz badania wzroku możesz również zadbać o swój słuch – obok gabinetu okulistycznego zlokalizowany jest oddział SŁUCHMED, gdzie wykwalifikowana kadra wykona odpowiednie badanie i udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Wzrok i słuch to dwa najważniejsze zmysły, o które trzeba dbać. Nieodzowna w ich przypadku jest przede wszystkim odpowiednia profilaktyka, która pozwoli wyłonić ewentualne nieprawidłowości już na początku stadium rozwijania się zaburzenia.

Masz pytania? Zadzwoń i umów się na wizytę w optyku Perfekt Vision w Siemiatyczach!

 

Salon w Siemiatyczach

ul. 11 Listopada 28B

17-300 Siemiatycze

Telefon: 502-316-113

Masz pytanie? Napisz do nas

Współpracujemy z:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij