Masz pytanie? Skontaktuj się z nami Facebook 502 152 296, 84 535 35 53 perfektvisionoptyk@gmail.com
OptykaJest naszą pasją

Salon optyczny w Zambrowie

Zapraszamy Państwa do naszego salonu optycznego w Zambrowie. Perfekt Vision to sieć profesjonalnych salonów, które cechuje wysoka jakość obsługi i doradztwa. W każdym z naszych miejsc, nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową opiekę, doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Wiemy, że wiele czynników ma wpływ na decyzję dotyczącą szkieł i soczewek.

Perfekt Vision to salon optyczny w Zambrowie, w którym znajdą Państwo nie tylko szeroki wybór oprawek ale także i soczewek kontaktowych. Podczas każdej wizyty edukujemy naszych Klientów, jak dbać o nowe soczewki, ich higienę a także w jaki sposób aplikować bez uczucia dyskomfortu.

Dobór odpowiednich okularów nie jest prostym zadaniem. Często nie zdajemy sobie sprawy, na jaki rodzaj powinniśmy się zdecydować, dlatego w Perfekt Vision – Twoim optyku w Zambrowie, chętnie doradzimy, jaki kształt oprawek najlepiej sprawdzi się przy konkretnym kształcie twarzy oraz udzielimy pełnych informacji dotyczących dostepności wzorów i kolorów.

Jeśli dany wzór nie jest aktualnie dostępny, zamówimy go specjalnie dla Ciebie!

 

Salon w Zambrowie

ul. Białostocka 19

18-300 Zambrów

Telefon: 510 630 040

Masz pytanie? Napisz do nas

Współpracujemy z:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij